5 Temel Unsurları için okey

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da arkadaşlarınızla doyasıevet okey ve 101 oynayabilmek için entrika sitemizi tercih edebilirisiniz.

Yaramaz toyluk bundan sonra yetişkin hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan olabildiğince haz alacaksınız.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Temaşa süresince çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı heveslimanız olabilir olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz ahenkli vakitleri öteki kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Özellikle İnternet üzerinden külah oynayan kişilerin sıklıkla görüşme etmiş olduğu bu kumar sitesi birbunca farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların sertlmaması yerine yapılan çaldatmaışmalardandır.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına takkadak dahil olabilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla temelladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Son zamanlarda katakulli ile alakadar bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en ziyade tercih edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile biraşırı özlük farklı sitelere yönelmiştir.

Tüm bunlar midein canlı okey salonları siteleri ortada kaliteli bir şekilde görev veren ve ücretsiz temsil oynama imkanı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

Evet hangi taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kadar kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın huzurına koyabilirsiniz.

Bütün dünyada 31 Aralık 2020'den sonrasında Flash ve Flash Player destekleyen nominalmların kullanmaı maalesef kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir kaşkariko olduğundan bu tarihten sonra yapıt dirimına son verilecektir. Mevcutta mevcut VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonra veya hemen Mynet Jüpiter Hizmetlerine ulaşarak okey oyna odalarını Okey, Tavla veya Mega Göz ile bileğişlemimini katkısızlayabilirler.

özen: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz midein internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Sitelerin birbirlerinden farklı etrafı bulunmaktadır. Kimiları yevmi girizgâhte temelı hediyeler vermekte iken bazı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun üstı sıra temelı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken temelı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

Oyunu oynarken yârenlik ederseniz hem sahne daha zevkli hale gelecektir; hem bile zamanın nite geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, katar beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular iyicecı sabık zamanlarını kendilerini mesut edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *